producent urządzeń do rozdziału energii
           Regulamin strony internetowej e-elektryk.pl


 

Jeżeli odwiedzasz stronę www.e-elektryk.pl i masz zamiar korzystać z treści oraz materiałów na niej zawartych, zapoznaj się z poniższym regulaminem.

Regulamin obowiązuje od dnia 01.01.2012 r.


 

  • Wszystkie treści znajdujące się na stronie internetowej firmy Elektryk są wyłącznie autorstwa firmy i stanowią jej wyłączną własność.
  • Wszelkie treści merytoryczne zawarte na stronach firmy ELEKTRYK dzielą się na opisy i teksty, pliki do pobrania pdf oraz pliki dla projektantów.
  • Opisy, teksty oraz materiały wizualne zawarte na stronie www firmy ELEKTRYK podlegają przepisom prawa własności intelektualnej w myśl aktualnie obowiązujących przepisów RP. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie oraz umieszczanie w innych miejscach bez zgody właścicieli jest zabronione.
  • Pliki do pobrania w formacie Acrobat Reader .pdf znajdujące się na stronach firmy ELEKTRYK można pobierać wyłącznie jako materiał reklamowy produktów firmy. Wykorzystanie części bądź całości informacji zawartych w tych materiałach w celach innych niż reklama produktów firmy ELEKTRYK jest zabroniona.
  • Pliki do pobrania dla projektantów można pobierać wyłącznie po uzyskaniu akceptacji firmy ELEKTRYK oraz po uzyskaniu unikalnej nazwy użytkownika oraz hasła do zalogowania się do działu z plikami. Możliwość wykorzystania plików tam zawartych regulują wewnętrzne ustalenia między firmą ELEKTRYK a projektantami.
  • Za naruszenie praw autorskich przez użytkownika poprzez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie pobierający i naraża się na odpowiedzialność karną zawartą w przepisach prawa o ochronie własności intelektualnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa RP.www.e-elektryk.pl 2010 - 2024. All rights reserved.
Za naruszenie praw autorskich przez użytkownika poprzez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie pobierający i naraża się na odpowiedzialność karną zawartą w przepisach prawa o ochronie własności intelektualnej
zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa RP.
stat4u