producent urządzeń do rozdziału energii
           Strona główna


Firma Elektryk powstała w marcu 1994 r. Od tego okresu nieprzerwanie i z powodzeniem działamy w branży elektroenergetyki, automatyki przemysłowej i produkcji pomocniczej. Początkiem działalności był lokalny rynek usług, lecz po krótkim okresie działalności usługowej uruchomiona zostaje produkcja obudów, złącz i rozdzielnic elektrycznych.


W związku z stopniowym wzrostem produkcji, nowatorskich rozwiązań oraz liczby kontraktów, na przełomie nowego stulecia przenosimy się do nowych budynków produkcyjnych. Od tego okresu rozwój staje się bardziej dynamiczny, co powoduje kolejne inwestycje budowlane.


Większa przestrzeń produkcyjna umożliwiła wdrożenie nowych technologi produkcji oraz zakup nowoczesnego parku maszyn i urządzeń. Dysponujemy zasobami umożliwiającymi realizację każdego typowego i nietypowego projektu w technologii odpowiadającej najlepszym światowym standardom. Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie do projektowania oraz maszyny sterowane komputerowo. Nasza kadra składa się z pracowników o wysokich kwalifikacjach, dużym doświadczeniu zawodowym i zaangażowaniu.

 

Dbając o jakość naszych wyrobów pracujemy wyłącznie na najlepszych maszynach, stosujemy w produkcji najnowocześniejsze technologie, co pozwala nam na 100% kontrolę parametrów i wyeliminowanie wad produkowanych przez nas produktów. Jesteśmy ambitni, elastyczni i rozwojowi, a świadectwem dbałości o klienta i o jakość świadczonych przez nas usług jest uzyskanie w 2005 r CERTYFIKATU JAKOŚCI ISO 9001:2001 wydanego przez TÜV. 

 

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie sprawiają, że osiągamy coraz wyższe notowania na rynku. Zwiększająca się ilość zadowolonych Klientów jest naszym powodem do dumy. Wśród Nich znajdują się firmy polskie, zagraniczne oraz klienci detaliczni, którym pomogliśmy rozwijać pasje i spełniać ambicje.
www.e-elektryk.pl 2010 - 2024. All rights reserved.
Za naruszenie praw autorskich przez użytkownika poprzez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie pobierający i naraża się na odpowiedzialność karną zawartą w przepisach prawa o ochronie własności intelektualnej
zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa RP.
stat4u